УКРАЇНА

01:02

26.05

Влада

Україна занепокоєна загибеллю невинних людей у Лівані

0

Україна занепокоєна загибеллю невинних людей у ліванському селищі Кана внаслідок дій ізраїльської авіації. Про це йдеться у заяві МЗС, текст якої є у розпорядженні «proUA».

«Висловлюючи співчуття родинам загиблих, народу і Уряду Лівану, Україна засуджує будь-які напади на цивільне населення, де б вони не відбувалися, і сподівається, що ця трагедія спонукає до негайного припинення вогню з тим, щоб не допустити нових жертв серед мирного населення та подальшої ескалації конфлікту», - говориться у заяві.

„За таких умов усе очевиднішою стає нагальна необхідність вироблення міжнародним співтовариством термінових адекватних рішень і забезпечення їх практичної реалізації з метою врегулювання ситуації і встановлення довгострокового миру”, - наголошують в МЗС України.

МЗС також підкреслює, що Україна, зі свого боку, готова залучитися до зусиль міжнародної спільноти, спрямованих на встановлення і підтримання стабільності у регіоні.

Як відомо, Ізраїль погодився на 48 годин призупинити повітряні удари по південному Лівану, аби дозволити провести розлідування бомбувань ліванського селища Кана.

Внаслідок його обстрілів загинуло принаймні 60 людей, серед них 30 дітей.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus