УКРАЇНА

05:48

21.05

Влада

Спікер готовий позбавити депутатів частини пільг

0

Голова Верховної Ради Олександр Мороз виступає за відміну пільг для народних депутатів, зокрема за передачу в приватну власність парламентаріям житла. Про це він заявив у понеділок в ході традиційної прес-конференції керівництва Верховної Ради, передає кореспондент «proUA».

Мороз підкреслив, що для народних депутатів, обраних до Верховної Ради, має бути введене таке поняття, як службове житло. Він відзначив, що це житло має надаватися депутатам в тимчасове користування на всю їх каденцію. «Це найкращий варіант», - сказав спікер. Крім того, він підкреслив, що практика службового житла існує у всіх демократично розвинутих європейських країнах.

Що стосується звинувачення на адресу деяких політичних сил з боку БЮТ відносно збільшення кошторису на витрати Верховної Ради, Мороз підкреслив, що проект цього кошторису готувався депутатами попереднього скликання Ради.

Крім того, Мороз чергового разу спростував інформацію про те, що передбачене збільшення коштів на закупівлю меблів для спікера. «Ці меблі не в мою спальню», - сказав Мороз. Він підкреслив, що збільшення кошторису на витрати Ради, в першу чергу, передбачені для закупівлі необхідної оргтехніки для депутатів усіх без винятку фракцій.

Як повідомлялося, лідерка БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що регламентний комітет Ради розробив проект постанови про витрати парламенту на утримання депутатів, в якій передбачене істотне збільшення витрат.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus