УКРАЇНА

15:16

22.05

Влада

У судовій справі „Мороз проти УП” оголосили перерву до 11 вересня

0

Печерський районний суд оголосив перерву до 11 вересня у судовому засіданні «Олександр Мороз проти «Української правди».

За інформацією УП, на сьогоднішньому судовому засіданні у цій справі представники Мороза почали відмовлятися від його тверджень щодо замовності матеріалу УП «Мельниченко «здає» Мороза та Марчука». «Він (Мороз) не називав матеріали «УП» замовним. Це не були заяви на адресу «УП» чи Олени Притули», - зазначив представник Мороза на судовому засіданні.

Крім того, представники Мороза не змогли відповісти на запитання представників відповідача, чи відомо їм, з якого моменту Мороз співпрацював з екс-майором Держохорони Миколою Мельниченком і чи правдивою є інформація, викладена у книзі Володимира Цвіля щодо їхнього знайомства. У зв’язку з цим представники відповідача вимагали залучити до розгляду справи самого Мороза, а також Цвіля, однак ці клопотання не були задоволені.

Також представники «УП» оголосили зустрічний позов до Мороза щодо його тверджень про замовність статті на УП, які принижують честь і гідність відповідача.

Як відомо, 15 березня 2006 року «УП» у статті «Мельниченко «здає» Мороза та Марчука» опублікувала аудіозапис розповіді Мельниченка про його співпрацю з Морозом.

Після цього Мороз подав позов до суду, у якому вимагає від «УП» вибачень та спростування поширення, на його думку, неправдивої інформації. Мороз стверджує, що він не співпрацював з Мельниченком задовго до зникнення Георгія Гонгадзе - з початку 2000 року.

На його думку, така інформація наносить шкоду його честі, гідності і діловій репутації.

За матеріалами «Української правди»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus