УКРАЇНА

20:34

21.06

Влада

Україна і Росія разом фінансуватимуть Ан-70

0

Україна і Росія домовилися про спільне фінансування проекту зі створення військово-транспортного літака Ан-70. Про це повідомило Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України з посиланням на результати засідання міжурядової україно-російської комісії зі співробітництва 2 липня в Москві.

«Під час комісії сторони домовилися при формуванні бюджетів на 2005 рік передбачити виділення грошей на фінансування робот за програмою Ан-70 в обсягах, необхідних для завершення спільних державних випробувань літака, двигуна і впровадження їх у серійне виробництво», - йдеться в повідомленні.

Сторони також відзначили результативність роботи спільної україно-російської робочої групи з координації роботи за програмою Ан-70, повідомляють «Українські Новини».

Українська сторона проінформувала російську, що бюджет України на 2004 рік передбачає фінансування випробувань і серійного виробництва літака Ан-70 у сумі, еквівалентній 45,8 млн. доларів.

Комісія також доручила російській стороні забезпечити погашення заборгованості перед

Авіаційним науково-технічним комплексом імені Антонова (Київ) за виконані роботи зі створення літака Ан-70.

Нагадаємо, що Верховна Рада затвердила державну програму зі створення Ан-70 і його закупівлі за державним замовленням.

Орієнтований обсяг фінансування робіт становить 1 006,509 млн. гривень: для завершення розробки літака - 128,216 млн. гривень, для підготовки та освоєння виробництва - 450,933 млн. гривень і на виробництво та закупівлю 2-х літаків - 427,36 млн. гривень.

Наприкінці грудня 2003 року Президент Леонід Кучма доручив прем’єр-міністрові Віктору Януковичу активізувати реалізацію спільного з Росією проекту зі створення військово-транспортного літака Ан-70.

Україна вклала в реалізацію проекту Ан-70 166 млн. доларів, серед іншого АНТК ім. Антонова - 140 млн. доларів, Росія - 20 млн. доларів.

Літак може використовуватися як у цивільній, так і у військово-транспортній авіації.

Ціна одного модифікованого під стандарти НАТО літака Ан-70 складе 48 млн. доларів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus