УКРАЇНА

12:04

23.05

Влада

Євробанки нададуть «Нафтогазу» кредит на 250-300 млн. євро

0

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Європейський інвестиційний банк мають намір надати НАК «Нафтогаз України» кредит у розмірі 250-300 млн. євро. Про це в понеділок повідомляє газета «Дело».

За інформацією видання, представники Європейської комісії, ЄБРР і Європейського інвестиційного банку провели дві зустрічі з керівництвом НАК «Нафтогаз України» і з главою Мінпаливенерго Іваном Плачковим, на яких обговорювалися проекти фінансування української енергетики. З посиланням на радника із зовнішніх зв’язків ЄБРР, газета повідомляє, що європейські структури готові вкласти в енергетичний сектор протягом двох наступних років близько 250-300 млн. євро.

Гроші буде спрямовано на фінансування проектів з удосконалення обліку газу і нафти на межах України, модернізацію української газотранспортної системи, а також реалізацію проекту зі встановлення лічильників і ефективних котлів для опалювання будинків.

Поки проекти перебувають на стадії обговорення. За попередніми даними, перші фінансові надходження заплановано на середину — кінець другого кварталу 2007 року. Одержувачами коштів виступлять дочірні компанії «Нафтогазу» — «Укртрансгаз» і «Укртранснафта».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus