УКРАЇНА

16:28

22.05

Влада

„Наша Україна” закликає відмовитися від політичної кон’юнктури

0

„Наша Україна” закликає усі політичні сили, які беруть участь у засіданні „круглого столу”, відмовитися від політичної кон’юнктури. Про це йдеться у заяві „Нашої України”, текст якої є у розпорядженні «proUA».

„Ми закликаємо усі політичні сили відмовитися від сьогоденної політичної кон’юнктури, використати історичний шанс, який вони одержали в рамках Загальнонаціонального круглого столу, ініційованого Президентом України та спромогтися перед усім Українським народом взяти на себе відповідальність за подальшу долю держави”, - йдеться у заяві.

У заяві зазначається, що „Президент Віктор Ющенко, ініціювавши Загальнонаціональний круглий стіл, надав у руки українських політиків всі важелі для досягнення національної єдності, забезпечення незмінності зовнішньо-та внутрішньополітичного курсу країни на утвердження демократії, соціально орієнтованих ринкових реформ та євроатлантичної інтеграції”. У заяві зазначається, що ці позиції знайшли своє відображення у проекті Універсалу національного єдності.

У „Нашій Україні” зазначають, що „на загальнонаціональному круглому столі Президент вимагав від українських політиків відповідальності за вироблення і реалізацію стратегічного курсу держави”.

„Чітка і агрументована позиція Президента України різко контрастувала із популістичною та кон’юнктурною поведінкою окремих політиків. На сьогодні пошуки компромісу та формули національного консенсусу досі залишаються невизначеними, позаяк Універсал національної єдності не підписано”, - йдеться у заяві.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus