УКРАЇНА

01:06

26.05

Влада

Гриценко заявляє про недостатнє фінансування ЗС

0

Міністр оборони Анатолій Гриценко заявляє про недостатнє фінансування Збройних сил, передбачене в проекті Бюджетної резолюції на 2007 рік. Про це повідомили в прес-службі Міноборони.

«Запропонований розмір оборонного бюджету на 2007 рік (7,6 млрд. гривень) фактично відкидає Збройні Сили України на 5-6 років назад», - сказано в повідомленні.

Згідно з повідомленням, спочатку в бюджеті було запропоновано 6,7 млрд. гривень, але після проведення кількох нарад його збільшили на 1 млрд. гривень. «Ясно, що при такому фінансуванні і мови бути не може ні про розвиток Збройних сил, ні про закупівлю озброєння, ні про виконання заходів військової підготовки, ні про виконання соціальних програм», - цитує прес-служба Гриценка.

Начальник Генерального штабу Головнокомандувача Збройними Силами України Сергій Кириченко, у свою чергу, відзначив, що за весь час існування ЗС їх потреби жодного разу не були профінансовані в повному обсязі. «Зараз уряд не збирається збільшувати фінансування війська і в 2007 році, в бюджеті передбачено при потребі 11,4 млрд. гривень тільки 7,6. Як нам виконувати Державну програму розвитку Збройних Сил України», - цитує прес-служба Кириченка.

Як повідомлялося, Гриценко вважає, що ситуація з фінансуванням Збройних сил близька до критичної.

Міністерство оборони сподівається на щорічне фінансування Збройних сил в сумі не менше 2% валового внутрішнього продукту.

Виходячи із стандартів країн НАТО з виділення на оборону 2% ВВП, Міноборони хотіло отримати 8,7 млрд. гривень фінансування з Державного бюджету 2006 року.

Разом з тим, в Держбюджеті на 2006 Міноборони виділили 7,8 млрд. гривень.

За матеріалами «Українських Новин».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus