УКРАЇНА

15:06

19.01

матеріали по темі:

Влада

ПАРЕ сподівається, що в Україні сформують стабільний уряд

0

Голова Парламентської Асамблеї Ради Європи Рене ван дер Лінден сподівається, що український парламент сформує міцний і стабільний уряд. Про це він повідомив по закінченні зустрічі зі спікером Верховної Ради України Олександром Морозом, передає «Главред».

«Я сподіваюся, що парламент зможе створити міцний і стабільний уряд», - сказав Лінден. Він відзначив, що на шляху до Європи Україні необхідно виконувати зобов’язання Ради Європи.

Лінден нагадав, що в ході зустрічі сторони виступили за необхідність продовження моніторингового процесу відносно України.

Він також висловився за необхідність балансу між місцевою і центральною владою. За його словами, першочергова увага має приділятися місцевому рівню, далі - центральному рівню, і потім – європейському.

Лінден підкреслив, що в Україні є національна українська мова, і держава повинна на своєму рівні вирішувати питання мови. Він також відзначив, що виступає за активну транскордонну співпрацю між країнами.

Як повідомлялося, в суботу Мороз відвідує Одесу, де зустрічається з Головою Парламентської Асамблеї Ради Європи Лінденом.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus