УКРАЇНА

04:17

28.05

Влада

Єхануров: новий Кабмін не переглядатиме домовленості щодо розробки шельфу Чорного моря

0

Прем’єр-міністр Юрій Єхануров прогнозує, що новий Кабінет Міністрів не переглядатиме існуючі домовленості щодо розробки родовищ корисних копалини на шельфі Чорного моря. Про це він повідомив журналістам, передають «Українські новини».

Єхануров заявив, що освоєння шельфів Азовського і Чорного морів - це серйозне майбутнє для України. «Я не думаю, що буде якийсь перегляд існуючих домовленостей, оскільки це недоцільно», - сказав Єхануров.

Єхануров вважає, що в розробці шельфів будуть вельми зацікавлені як іноземні, так і українські компанії. «Я не розумію, чому раніше Україна не давала можливості працювати на цих ділянках», - заявив Єхануров.

Як повідомлялося, раніше Міністр охорони навколишнього середовища Павло Ігнатенко припускав можливість непідписання договору про розподіл продукції між Кабінетом Міністрів і компанією Vanco International LTD (Швейцарія) на Прикерченській ділянці шельфу Чорного моря через можливу зміну внутрішньої і зовнішньої політики.

Раніше Кабмін оголосив Vanco International, дочірню Vanco Energy Company (США), переможцем конкурсу на розробку Прикерченської ділянки шельфу Чорного моря.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus