УКРАЇНА

05:51

25.05

Влада

КМУ придумав як реалізувати енергетичну стратегію

0

Уряд затвердив План заходів на 2006—2010 роки щодо реалізації Енергетичної стратегії України на період до 2030 року. Про це «proUA» повідомили у прес-службі уряду.

У прес-службі зазанчають, що проект розпорядження Кабінету Міністрів України розроблено з метою забезпечення розвитку паливно-енергетичного комплексу України, у визначений Енергетичною стратегією період.

План заходів передбачає: створення умов для надійного та якісного задоволення попиту на енергетичні продукти; розвиток, технічне оновлення і модернізацію основних фондів; підвищення рівня енергетичної безпеки держави; зменшення техногенного навантаження на довкілля та забезпечення цивільного захисту у сфері техногенної безпеки паливно-енергетичного комплексу; зниження витрат у виробництві та використанні енергопродуктів за рахунок раціонального споживання, впровадження енергозберігаючих технологій та обладнання, оптимізації структури виробництва і зниження питомої ваги енергоємних технологій; інтеграцію Об’єднаної енергетичної системи України до європейської енергосистеми з поступовим збільшенням експорту електроенергії, зміцненням позицій України як транзитної держави нафти і газу.

Реалізація Плану заходів сприятиме створенню умов для якісного задоволення попиту на енергетичні ресурси та підвищенню рівня енергетичної безпеки держави.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus