УКРАЇНА

03:20

22.05

Влада

З 2010 року випускників вузів не забиратимуть в армію

0

З 2010 року випускники вищих навчальних закладів не будуть проходити строкову службу в Збройних Силах України. Про це заявив міністр оборони України Анатолій Гриценко на нараді з ректорами вищих навчальних закладів, проведеній в Міністерстві оборони за участю міністра освіти України Станіслава Ніколаєнка, повідомили «proUA» у прес-службі міністерства освіти та науки.

Прес-служба зазначає, що раніше планувалося значне скорочення військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, зокрема і тих, що здійснюють підготовку офіцерів запасу.

„Завдяки чіткій та послідовній позиції Міністерства освіти і науки України та розуміння з боку Міністерства оборони досягнуто домовленості щодо недопущення різкого скорочення кафедр військової підготовки цивільних вищих навчальних закладів, а урядом ухвалене рішення про поступове їх скорочення з 2008 року. Попередньо планувалося це зробити ще в цьому навчальному році”, - йдеться у повідомленні прес-служби.

Як повідомлялось, Кабінет Міністрів України вирішив ліквідовувати кафедри військової підготовки у низці вищих навчальних закладів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus