УКРАЇНА

20:20

20.05

Влада

Кучма не залишив пільг кораблебудівникам до 2012 року

0

Президент Леонід Кучма скористався правом вето до змін у закон «Про заходи для державної підтримки суднобудівної промисловості», якими Верховна Рада продовжила до 1 січня 2012 року пільги суднобудівним підприємствам зі сплати ввізного мита на матеріали й устаткування для будівництва суден. Про цьому «Українським Новинам» повідомив джерело в Раді.

Нагадаємо, що в середині червня Верховна Рада продовжила пільги для суднобудування до 2012. Закон також продовжує дію пільг для підприємств суднобудівної галузі зі сплати земельного податку до 1 січня 2012 року. Закон дозволяє суднобудівним підприємствам компенсувати податок на додану вартість у першочерговому порядку.

Крім цього, відповідно до закону запроваджується нульова ставка ПДВ на операції з продажу товарів, робіт і послуг з будівництва і ремонту суден.

Закон також дозволяє тимчасово ввозити на територію України морські і річкові судна, що ввозяться з метою ремонту, а також устаткування і матеріалів для суден.

Рада ухвалила закон «Про заходи для державної підтримки суднобудівної промисловості» у листопаді 1999 року, яким запроваджено державну підтримку суднобудівної промисловості до 1 січня 2005 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus