УКРАЇНА

17:40

25.05

Влада

Терьохін пропонує відключати мікрофони російськомовним депутатам

0

Народний депутат України, член Блоку Юлії Тимошенко Сергій Терьохін пропонує заборонити депутатам виступати у Верховній Раді іншою мовою, крім української. Про це йдеться у його законопроекті, внесеному до Верховної Ради.

Терьохін наполягає, що народний депутат повинен використовувати у своєму виступі українську мову. «Службова особа апарату Верховної ради зобов’язана ідентифікувати мову виступу депутата протягом 30 секунд з початку виступу, та, у разі застосування депутатом недержавної мови або суржику, відключити мікрофон депутата», - йдеться у законопроекті. Згідно з законопроектом, якщо така службова особа не відключить мікрофон у зазначених випадках, вона вважатиметься порушником трудової дисципліни.

Водночас, згідно з законопроектом, депутат може використовувати у своєму виступі цитати недержавною мовою, за умови їх наступного особистого перекладу на державну мову. Якщо народний депутат володіє українською мовою в обсягах, недостатніх для донесення до Верховної ради України нюансів його поглядів, то він може не раніше ніж за годину до свого виступу звернутися до секретаріату Верховної Ради України з проханням надати синхронного перекладача, йдеться у проекті.

Згідно з проектом, витрати на організацію синхронного перекладу утримуються при виплаті заробітної плати народному депутату. Тариф на зазначені послуги з перекладу (у розрахунку за повну чи неповну хвилину) затверджується Головою Верховної Ради України, виходячи з ринкової вартості такого перекладу і відповідної вартості експлуатації аудіо-технічних засобів.

Кошти, утримані із зарплати депутата, підлягають зарахуванню до доходів кошторису на утримання Верховної Ради. Терьохін пропонує надавати депутатам право не більше 5 раз вдаватися до послуг перекладача.

За матеріалами «Української правди»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus