УКРАЇНА

04:08

28.05

Влада

Держуправлінню справами доручили знизити витрати парламенту

0

Регламентний комітет Верховної Ради доручив Державному управлінню справами підготувати проект кошторису, в якому знизити витрати на забезпечення діяльності парламенту на 300 мільйонів.

Про це повідомив депутат, голова підкомітету Верховної Ради з контролю над забезпеченням апарату Ради Олег Ляшко (фракція Блоку Юлії Тимошенко), передають «Українські новини».

За словами Ляшка, регламентний комітет Ради відхилив представлений Держуправлінням справами проект кошторису, що передбачає витрати Ради на рівні 606 мільйонів гривень у поточному році і 834 мільйони гривень у 2007 році.

Ляшко повідомив про те, що депутати зобов’язали Держуправління підготувати і подати на розгляд комітету новий проект кошторису, в якому передбачити зниження витрат Ради приблизно на 300 мільйонів гривень.

Ляшко також повідомив, що, на думку депутатів комітету, багато статей витрат є недоречними і неефективними.

Так, за словами депутата, представлений Держуправлінням проект передбачав десятки мільйонів гривень на капітальні вкладення, але не містив будь-якого обгрунтування їх необхідності і доцільності, проектно-кошторисної документації.

Зокрема, за словами Ляшка, Держуправління запропонувало витратити 37 мільйонів гривень на добудову приміщення для зберігання снігоприбиральної техніки, 30 мільйонів - на утримання автобази.

«Більшість депутатів мають свої машини. Навіщо купувати за державний рахунок автомобілі, на яких їздитимуть чиновники?» - заявив Ляшко.

Ляшко також повідомив, що Держуправління запропонувало витрачати 50 мільйонів гривень на рік на санаторно-курортне оздоровлення депутатів Ради.

Депутат нагадав, що парламентарії отримують відпускні у розмірі двох своїх окладів і можуть дозволити собі оздоровлення за власний рахунок.

За словами Ляшка, члени регламентного комітету з інших фракцій підтримали його ініціативу про зниження витрат на діяльність Ради.

Ляшко висловив надію, що депутати з фракції Партії регіонів потримають ініціативу БЮТ про відміну депутатських пільг.

Як повідомлялося, раніше БЮТ вніс законопроект про відміну пільг для депутатів Ради.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus