УКРАЇНА

17:31

25.05

Влада

Потужні підприємства можуть отримати 10% знижку на електроенергію

0

Кабінет Міністрів пропонує з 1 вересня 2006 року встановити 10% знижку на електроенергію для потужних вітчизняних промислових підприємств, повідомили «proUA» у прес-службі уряду.

Постановою уряду пропонується встановити 10% знижку до рівня єдиних роздрібних тарифів на електроенергію по 1-му і 2-му класу для промислових підприємств із середньомісячним обсягом споживання електроенергії на технологічні потреби понад 50 млн. кВт/год.

Відповідно до рішення уряду НКРЕ має визначити механізм компенсації фінансових втрат постачальникам електроенергії за регульованим тарифом від поставки електроенергії промисловим підприємствам, яким встановлюється 10-відсоткова знижка.

Порядок надання 10% знижки встановлюватиме Мінпромполітики за погодженням з Міністерством економіки та НКРЕ.

У КМУ зазначають, що зростання оптової ринкової ціни електроенергії з серпня 2005 р. по квітень 2006 р. на 19,8% призвело до загального зростання роздрібних тарифів. „Особливо негативно це вплинуло на економіку великих за обсягами споживання електроенергії промпідприємств, зокрема металургійних, розміщених у регіонах-донорах – у Дніпропетровській, Запорізькій і Донецькій областях. Це призводить до зниження прибутковості підприємств і впливає на показники бюджету (валовий дохід, податки тощо)”, - йдеться у повідомленні прес-служби.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus