УКРАЇНА

04:19

23.05

Влада

Рада має намір забезпечити пенсіями українців за кордоном

0

Верховна Рада України на засіданні у п’ятницю прийняла за основу закон «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо виплати пенсій громадянам України, які перебувають за кордоном. Як повідомляє кореспондент «proUA», за ухвалення законопроекту у першому читанні проголосували 303 народні депутати.

Законом пропонується закріпити за громадянами України, що перебувають в інших державах, право на отримання пенсії, заробленої в Україні. Так, у разі перебування особи, яка має право на отримання пенсії, за кордоном, за заявою такої особи пенсія, в установлені законом терміни, виплачується її уповноваженому представнику, перераховується на визначений нею банківський рахунок, або акумулюється на спеціальному рахунку в Пенсійному фонді та виплачується їй за першим зверненням.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, метою прийняття закону є відновлення конституційних прав громадян, які перебувають за кордоном на пенсійне забезпечення та реалізація принципу рівноправності застрахованих осіб щодо отримання пенсійних виплат, передбачених Законом «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», незалежно від їх місця перебування.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus