УКРАЇНА

16:16

18.06

Влада

Кримський спікер вирішив облаштувати Тузлу

0

Голова Верховної Ради Автономної Республіки Крим Анатолій Гриценко переконаний, що 15 мільйонів гривень, передбачені в Державному бюджеті України на облаштування острова Коса Тузла в поточному році, будуть цілком освоєні. Таку думку глава кримського парламенту висловив під час робочої поїздки на Тузлу, повідомила «proUA» прес-секретар кримського спікера Ірина Пензякова.

Метою поїздки, за її словами, стало вивчення ситуації з використанням бюджетних коштів, що виділяються на облаштування і берегоукріплювальні роботи на острові.

Як повідомив Гриценко, в Державному бюджеті в поточному році передбачено на ці цілі 15 млн. грн., на залишках знаходиться 7,5 млн. грн. «Більш ніж півроку пройшло, з різних причин кошти не освоюються і роботи не ведуться, а необхідність виконання робіт очевидна – за півтора роки Тузла, за словами прикордонників, скоротилася на одну тисячу метрів», – підкреслив глава парламенту Криму.

В ході поїздки після консультацій фахівцями ухвалено рішення, що берегоукріплювальні роботи почнуться на місці закінчення берегової смуги. «У бюджеті на ці цілі передбачено майже 4,5 млн. грн., після коректування бюджету ця сума може навіть збільшитися до 5,5-6 млн. грн. з урахуванням подорожчання матеріалів. Думаю, дні через 15-20 тут почнуться роботи», – повідомив Гриценко.

Він також висловив думку, що острів необхідно облаштовувати, і відзначив необхідність розробки планів генеральної забудови Коси. «Очевидно, тут буде утворено населений пункт. Це територія України, і вона повинна бути облаштована відповідно до адміністративно-територіального устрою країни», – переконаний глава кримського парламенту.

Нагадаємо, останні берегоукріплювальні роботи на Тузлі проводилися восени 2005 року. На Косі розташована Прікордонна застава Державної прикордонної служби України, дві бази відпочинку і постійно проживають 15 осіб місцевих жителів, основним видом діяльності яких є рибалка. В рамках проекту з облаштування Коси передбачається провести берегоукріплювальні роботи, завершити будівництво дорогі і вертолітного майданчика на острові.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus