УКРАЇНА

15:16

22.05

Влада

„Регіони” отримали жорсткий сюрприз від президента

0

Для Партії регіонів став сюрпризом текст Універсалу національного єднання, який під час «круглого столу» запропонував підписати президент Віктор Ющенко. Про це повідомив член політради Партії регіонів Євген Кушнарьов.

«Робоча група «Нашої України» та Партія регіонів готувала зовсім інший документ по змісту, який називався Пакт національної єдності», - сказав він. За його словами, документи відрізняються формулюванням по НАТО, мовним питанням, а також відносинам з Росією та ЄЕП.

Кушнарьов зазначив, що в проекті пакту, узгодженому в четвер з «Нашою Україною», питання відносин з НАТО визначалися як «співпраця, рішення про вступ лише за наслідками референдуму». «План дій для здобуття членства в НАТО взагалі не згадувався», - додав він.

Представник Партії регіонів повідомив, що в питанні російської мови робоча група запропонувала формулювання про надання їй статусу регіональної мови у тих регіонах, де ці позиції відстоює місцева громада.

Також Кушнарьов зауважив, що «в тексті Універсалу... (немає) навіть згадки про існування Росії, я вже не кажу про ЄЕП». При цьому він додав, що, на його переконання, навколо цих питань буде вестися дискусія між учасниками переговорів.

«Ми узгоджували ці питання довго і складно з «Нашою Україною», коли готували угоду про створення коаліції. Як я бачу президент, фактично повернувся до своїх попередніх позицій і ніяких компромісів в цих питаннях я не бачу», - зазначив Кушнарьов.

«Те, що нам вчора роздали, це жорсткий варіант президента», - додав він.

За матеріалами «Української правди»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus