УКРАЇНА

04:19

25.05

Влада

Кравчук не уявляє «Нашу Україну» в опозиції

0

Колишній президент України Леонід Кравчук вважає, що в Україні рівень протестних настроїв досяг критичного рівня. Таку думку він висловив в ході засідання загальнонаціонального «круглого столу» у четвер, 27 липня, в Києві.

«Показник індексу протестного потенціалу від виборів до виборів росте на один бал, в Україні індекс протестного потенціалу складає 4,6 балів, в той час, як за європейськими мірками масові хвилювання стають актуальними при показнику в більш, ніж 4,4 бали», - сказав Кравчук.

Він закликав політиків враховувати цей чинник при ухваленні доленосних для країни рішень.

Кравчук заявив, що «Наша Україна», будучи «знаковою, еталонною», як називають люди, партією, не може бути в опозиції. «Ця партія повинна бути з владою, я не знаю, в якому статусі, форматі. Треба думати», - сказав він.

Екс-президент закликав політиків, зокрема лідерів «Нашої України» і президента Віктора Ющенка, «не розхитувати Україну».

При цьому він, звертаючись до членів колишньої «помаранчевої» коаліції, закликав їх визнати, що вони не змогли забезпечити дієвість свого об’єднання. «Програвати треба уміти», - підкреслив Кравчук.

«Треба знайти тепер не боротьбу, а шляхи допомоги Україні, а допомога може бути тільки одна - знайти загальну зважену позицію і написати сценарій управління Україною», - додав екс-президент.

За матеріалами «УНИАН», «Подробности»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus