УКРАЇНА

13:47

23.05

Влада

Луганський депутат заперечує свою участь в бійці в сесійній залі парламенту

0

Депутат Луганської міської ради Арсен Клінчаєв категорично спростовує звинувачення фракцій БЮТ і «Наша Україна» в тому, що він був присутній 11 липня на засіданні Верховної Ради і брав участь в бійці в сесійній залі парламенту, повідомляє «Параллель-Медиа».

«Це ж повна маячня. Ми ж всі з вами розумні люди. Як мене могли пропустити у Верховну Раду через сильну охоронну систему декількох рівнів. Це не можливо», - відзначив Клінчаєв. «І з можливостями нашої техніки, я теж можу зробити чиюсь провокуючу фотографію і розмістити її в Інтернеті», - додав він, коментуючи розміщення на одному з Інтернет-сайтів фотографії, яка свідчила про його перебування в сесійній залі і участі в бійці.

Депутат також заявив, що 11 липня він був в Луганську. «І у мене є свідки», - наголосив він.

На думку Клінчаєва, подібного роду звинувачення є політичним замовленням. «Я обов’язково докопаюся до істини. Поки я не хочу називати жодних прізвищ. Зараз мої люди розбираються, і я з’ясую, якій сволоті вигідно плести інтриги проти мене», - запевнив Арсен Клінчаєв.

Як повідомлялося, фракції БЮТ і «Наша Україна» заявили про участь в бійках в сесійній залі Верховної Ради сторонніх осіб.

Зокрема, фракція БЮТ ініціювала створення тимчасової слідчої комісії з питання розслідування факту перебування в сесійній залі Верховної Ради сторонньої особи – депутата Луганської міської ради Арсенія Клінчаєва і застосування ним фізичної сили відносно народних депутатів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus