УКРАЇНА

03:14

22.05

Влада

Симоненко пропонує перевіряти в СБУ всіх претендентів на портфелі

0

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко пропонує, щоб при формуванні нового уряду правоохоронні органи надавали інформацію щодо претендентів на урядові пости. З такою пропозицією він виступив в ході засідання «круглого столу» за участю Президента, який проходить в Києві.

«Хай СБУ не ховає компромат на кожного, а скаже, чи є зауваження до кандидатів на посади в уряді», - сказав він. На думку Симоненко, таким чином уряд формуватиметься прозоро.

Симоненко також підкреслив, що уряд необхідно формувати за професійним принципом. «Уряд необхідно формувати, не розтягуючи посади по партійних офісах, а виходячи з професійного рівня, самовіддачі», -сказав він.

Виступаючи в ході «круглого столу», Симоненко зазначив, що сьогодні об’єднати Україну можливо тільки за умови, якщо політики проявлять пошану до громадян, незалежно від національної ознаки. За його словами, також політики повинні забезпечити рівність всіх громадян перед законом з тим, щоб кожен ніс відповідальність за свої дії, починаючи від робітника і до Президента.

Також Симоненко вважає за необхідне при рішенні питання об’єднання країни «реалізувати принцип справедливості на життя, роботу, освіту, охорону здоров’я, незалежно від фінансового становища». Крім того, він вважає, що всі гострі питання в країні, зокрема питання статусу мов повинні вирішуватися виключно на референдумах.

За матеріалами «ЛІГАБізнесІнформ»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus