УКРАЇНА

16:04

21.05

Влада

„Газпром” відмовляється зібрати акціонерів газотранспортного консорціуму

0

Міністерство палива та енергетики України заявляє про відмову ВАТ „Газпром” проводити збори акціонерів ТОВ „Міжнародний консорціум з управління та розвитку ГТС України”. Про це «proUA» повідомили у прес-службі міністерства.

У прес-службі зазначають, що Міністерство палива та енергетики направило до Кабінету Міністрів України необхідні матеріали для ратифікації Угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Російської Федерації „Про заходи щодо забезпечення стратегічного співробітництва в газовій сфері” від 18 квітня 2004 року.

Зазначеною угодою, зокрема передбачається реалізація інвестиційного проекту спільного будівництва та експлуатації газопроводу „Богородчани-Ужгород”. У прес-службі зазначають, що робота першої черги газопроводу дозволить збільшити пропускну спроможність української системи в західному напрямку на 19 млрд. куб .м. в рік.

Для реалізації даного проекту на паритетних засадах створено ТОВ „Міжнародний консорціум з управління та розвитку ГТС України”.

„На сьогодні українською стороною здійснено всі необхідні кроки до забезпечення першої фази будівництва зазначеного газопроводу: завершені роботи з відведення земель, що є важливою передумовою для початку будівництва, завершується робота з узгодження договорів на постачання трубної продукції”, - повідомляє прес-служба.

Водночас, Мінпаливенерго засвідчує уповільнення темпів роботи консорціуму в останні місяці. „Передусім це зумовлено незгодою російської сторони на скликання зборів акціонерів консорціуму”, - вважають у міністерстві.

Мінпаливенерго змушено визнати, що зволікання із скликанням зборів акціонерів консорціуму шкодить інвестиційному співробітництву між НАК „Нафтогаз України” та ВАТ „Газпром”, - йдеться у повідомленні прес-служби.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus