УКРАЇНА

12:05

23.05

Влада

Фракція БЮТ заявляє про переслідування

0

Блок Юлії Тимошенко заявляє, що створення так званої „антикризової коаліції» та імовірність приходу її до влади, призвела до відродження кримінальних методів режиму Кучми. Про це йдеться у заяві фракції БЮТ, текст якої є у розпорядженні «proUA»

Згідно із заявою, про відродження кримінальних методів режиму Кучми свідчать факти „масштабної політичної корупції, обману і зради виборців, брутальних інтриг і бандитських методів тиску на політиків”.

«Сьогодні здійснюється відверте переслідування депутатів БЮТ, їхніх рідних та близьких. Після хвилі брутальних нападів, фізичного насильства і вбивств наших колег у місцевих радах, сьогодні розгортається жорстокий пресинг і залякування народних депутатів парламенту. Про цинічність і аморальність криміналітету, який, відчуваючи безкарність і безпомічність правоохоронних органів, не гребує жодними засобами антизаконного впливу, свідчить те, що об’єктами терору обрано дітей народних депутатів», - говориться у заяві.

БЮТ також заявляє, що встановлено зовнішнє спостереження і надходять постійні погрози на адресу сина народного депутата, лідера Незалежної профспілки гірників Михайла Волинця. «Так само, як це відбувалося в час Кучми, коли влада намагалася „покарати» Михайла Волинця за опозиційну діяльність. Абсолютне повторення сценарію залякування свідчить, що його авторами є одні й ті ж можновладні особи, які раніше служили попередньому режиму, а зараз, готуючись до приходу до влади комуно-олігархічної більшості, фактичного відродження кучмізму, знову повертаються до випробуваних ними методів. Враховуючи, що два з половиною роки тому сина Володимира Волинця вже викрадали і застосовували проти нього тортури, поновлення зовнішнього спостереження ми сприймаємо як попередження», - говориться у заяві.

Крім того, згідно із заявою БЮТ, у Донецькій області здійснюється організована і спланована кампанія переслідування доньки депутата Валентина Зубова. „За прямою вказівкою губернатора Донецької області В. Логвиненка здійснюється цілий комплекс антизаконних замовних дій, метою яких є руйнування підприємницької діяльності дочки Валентина Зубова, проведення силових акцій аж до незаконного арешту офісу фірми. Лунають відверті погрози на адресу її сім’ї”, - йдеться у заяві.

Блок Юлії Тимошенко вважає цькування і залякування народних депутатів від БЮТ останнім аргументом, до якого вдаються ті, хто „підкупом, обманом і інтригами створили антикризову коаліцію в Верховній Раді”. „По відношенню до народних депутатів, яких не можна підкупити, і застосовуються ці злодійські і цинічні засоби тиску”, - зазначається у заяві.

Блок Юлії Тимошенко вимагає втручання Генеральної прокуратури України та проведення розслідування з приводу вищенаведених фактів. Фракція звертається до Президента України з вимогою негайно звільнити губернатора Донецької області В.Логвиненка за порушення Конституції України, прав і свобод громадян.

Ми вимагаємо відповідної реакції з боку Служби безпеки України, тому що беззаконня і панування відвертого криміналу у політичних структурах країни загрожує національній безпеці, миру і спокою в державі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus