УКРАЇНА

16:15

18.06

Влада

Безсмертний вважає, що політики приречені знайти компроміс

0

Провідні політичні сили України, представники яких беруть участь в сьогоднішньому засіданні круглого столу, приречені домовитися між собою. Про це в ході засідання круглого столу заявив представник «Нашої України» Роман Безсмертний, передає кореспондент «proUA».

«Ми приречені домовитися. Якщо ми не зможемо домовитися, у Вас, пане Президент, буде прекрасна можливість відправити нас радитися з народом», - сказав Безсмертний.

При цьому він зазначив, що цей варіант (розпуск парламенту – ред.) не є «кращим рецептом», і висловив надію, що сторонам вдасться досягти компромісу.

Безсмертний також наголосив, що «Наша Україна готова до діалогу. „Тому що без нашої політичної сили вряд чи можна розв’язати цю складну ситуацію. «Наша Україна» готова до будь-якого розвитку подій, але ми лишаємося прихильниками формування - в результаті діяльності “круглого столу” – коаліції національної єдності”, - сказав він.

За його словами, це „буде адекватною відповіддю на парламентську кризу, на можливу урядову кризу і на можливу загальнополітичну кризу”.

Безсмертний також зазначив, що „Наша Україна” виходить з необхідності збереження внутрішнього і зовнішнього курсу, який було підтримано на виборах 2004 року, і який здійснювався вподовж цих 1,5 років.

«Діяльність будь-якої коаліції має бути спрямована на об’єднання України. Це стосується й кадрових рішень, які доведеться приймати. Ми не маємо права приймати – ні на центральному, ні на регіональному рівні - рішення, які стимулюють розкол суспільства. І за це несуть відповідальність політичні сили”, - зазначив він.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus