УКРАЇНА

03:22

24.05

Влада

Ющенко закликав всіх до єдності

0

Президент Віктор Ющенко закликає фракції Верховної Ради до єдності. Про це він сказав, виступаючи на засіданні круглого столу.

«Єдність України - це категорія безальтернативна», - сказав Президент.

Він вважає єдність ключовим національним пріоритетом і пояснює його як єдність територіальну, державний статус української мови, гарантії прав і свобод і реалізацію європейської перспективи.

«Принципи його такі: соборність українських земель...непорушність кордонів і територій, тісний діалог регіонів, безумовне гарантування державності української мови, цивілізоване ставлення до мов і культур національних меншин, дотримання свободи слова, всіх основоположних прав і свобод, створення ліберальних умов для економічного розвитку країни, реалізація європейської перспективи», - сказав Ющенко.

Він наполягає на тому, що ці принципи здатні об’єднати політиків майбутнього.

Він також вважає, що єдність означає дотримання толерантності і терпимості.

Президент сподівається, що за підсумками круглого столу можна буде досягти рішень, які ляжуть в основу підсумкового документа під назвою «Універсал національної єдності».

Як повідомлялося, Президент Віктор Ющенко проводить загальнонаціональний круглий стіл, який покликаний знайти спосіб вирішити ситуацію у Верховній Раді.

За матеріалами «Українських Новин»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus