УКРАЇНА

04:10

28.05

Влада

Ющенко окреслив, чого чекає від круглого столу

0

Президент Віктор Ющенко очікує, що за результатами круглого столу політична напруга у суспільстві буде знята та будуть знайдені дієві шляхи виходу із парламентської кризи. Про це «proUA» повідомили у прес-службі глави держави.

Ющенко також очікує, що діяльність Верховної Ради буде повернена у правове русло.

Президент також очікує від круглого столу чітких позицій щодо того, як політичні сили, представлені у парламенті, будуть реалізовувати зовнішній і внутрішній курс України, який має залишитися незмінним. Глава держави відзначає, що цей курс обраний народом України та закріплений в Конституції та Декларації про державний суверенітет.

Президент наголошує, що європейський досвід демократичних країн свідчить, що зі зміною урядів і парламентів курс держави має не руйнуватися, а розвиватися. При цьому кожна політична сила, яка приходить до влади, повинна лише додавати до цього курсу, вважає президент.

Президент вважає, що під час круглого столу має відбутися дискусія щодо укріплення суверенітету і збереження унітарності країни. Президент наголошує, що робота місцевих рад усіх рівнів повинна бути повернута в конституційне русло.

Ющенко також очікує, що у ході засідання буде обговорено питання захисту і розвитку державної мови одночасно з підтримкою і розвитком мов національних меншин.

Нагадаємо, у сьогоднішньому круглому столі беруть участь Голова Верховної Ради Олександр Мороз, Прем’єр-міністр Юрій Єхануров, лідери всіх парламентських фракцій: Віктор Янукович (Партія регіонів), Юлія Тимошенко (БЮТ), Роман Безсмертний («Наша Україна»), Василь Цушко (Соціалістична партія), Петро Симоненко (Комуністична партія).

А також: колишній Президент України Леонід Кравчук, колишній Голова Верховної Ради Іван Плющ, президент Українського ПЕН-клубу Євген Сверстюк, академік НАН України Мирослав Попович, президент Національного Університету “Києво-Могилянська Академія” В’Ячеслав Брюховецький, ректор Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Михайло Згуровський, голова Харківської правозахисної групи Євген Захаров.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus