УКРАЇНА

18:42

22.05

Влада

Українські військові заявляють, що готові вирушити в Ліван

0

В разі прийняття політичного рішення Збройні Сили України готові виконувати миротворчі завдання в зоні лівансько-ізраїльського конфлікту. Про це сьогодні на прес-конференції на військовому полігоні «Широкий лан» сказав начальник Генерального штабу ЗСУ, генерал-полковник Сергій Кириченко, передає УНІАН.

«Генштаб не пропонував Міністерству оборони відправити цей (миротворчий) контингент в зону цього конфлікту, але якщо буде політичне рішення про відправку, то ЗС готові це завдання виконати», - сказав Кириченко.

Він зазначив, що Генштаб оцінює можливість відправити в зону цього конфлікту підрозділ, який за кількісними показниками приблизно відповідає батальйонній тактичній групі.

Кириченко зауважив, що для підготовки такого підрозділу Генеральному штабу потрібно близько трьох місяців, при чому цей час потрібен більше на визначення військовослужбовців, які готові поїхати в зону конфлікту – узгодити питання з їх сім’ями, провести відповідні кадрові призначення та завершити підготовку для виконання специфічних завдань в цьому регіоні. «Збройні Сили готові до виконання миротворчих завдань», - запевнив Кириченко.

Як повідомлялось, міністр закордонних справ Борис Тарасюк повідомив, що Україна планує надати гуманітарну допомогу Лівану і розглядає можливість участі своїх миротворців в можливих операціях ООН в зоні лівано-ізраїльського конфлікту. «Залежно від можливостей наших міністерств з надзвичайних ситуацій, внутрішніх справ визначатиметься характер і можлива участь України в можливій миротворчій операції», - сказав Тарасюк.

12 липня загострилося військове протистояння між Ізраїлем і Ліваном.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus