УКРАЇНА

18:41

22.05

Влада

Прокуратура оскаржила рішення оголосити Запоріжжя територією без НАТО

0

Прокуратура Запоріжжя подала протест в Запорізьку міську раду на його рішення оголосити Запоріжжя територією без НАТО. Про це повідомив прокурор Запоріжжя Олег Скиданов, передають «Українські Новини».

За його словами, прокуратура вважає, що міськрада не має повноважень приймати рішення відносно зовнішньої політики держави. «Зовнішню політику визначає Президент, Верховна Рада, Міністерство закордонних справ, а міськрада вийшла за межі своєї компетенції, оскільки вона не має права вирішувати ці питання», - заявив Скиданов.

На думку прокурора, є законодавчо встановлений порядок ухвалення цих рішень на більш високому рівні, ніж міськрада. «Не може ж кожна сільська, селищна і міська рада ухвалювати свої рішення відносно політики всієї держави», - заявив він.

Як повідомлялося, 22 червня депутати Запорізької облради прийняли звернення до Президента Віктора Ющенка і депутатів Верховної Ради з проханням на законодавчому рівні закріпити позаблоковий нейтральний статус України.

Прокуратура Запоріжжя також подала в Запорізьку міськраду протест на його рішення про надання російській мові статусу регіональної на території міста.

5 липня Запорізька міськрада надала російській мові статус регіональної на території міста.

Партія регіонів отримала 43 з 88 депутатських мандатів в новому складі Запорізької міськради, Блок Юлії Тимошенко - 15, блок Вітренко - 9, КПУ - 7, ПРП - 6, «Віче» і блок «Запоріжжя - наше місто» - по 4.

У Запоріжжі проживають 806,5 тис. осіб.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus