УКРАЇНА

20:55

22.05

Влада

Кримські демократи хочуть знову побачити Кучму президентом

0

Кримська республіканська організація Демократичної партії України пропонує XIV з’їзду партії висунути кандидатом на посаду президента України чинного главу держави Леоніда Кучму. Про це повідомили в Кримській республіканській організації ДемПУ.

За інформацією КРО ДемПУ, таке рішення було ухвалено на 8-ій конференції Кримської організації партії «з метою забезпечення незмінності курсу держави і доведення його до стану, під час якого зміна лідера держави не призведе до зміни політичного та економічного курсу» України, повідомляє «Обком».

Крім того, Кримська організація Демократичної партії України вирішила обрати Л.Кучму делегатом XIV з’їзду партії від КРО ДемПУ і запропонувала обрати його головою партії.

У Кримській організації не повідомили, коли відбудеться XIV з’їзд ДемПУ. «Можливо, з’їзд відбудеться в цьому місяці», - відзначили в КРО ДемПУ.

Кримська республіканська організація Демократичної партії України створена в жовтні 1999 року, на сьогодні нараховує 3512 осіб, включає 11 міських і 15 сільських, 67 первинних парторганізацій.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus