УКРАЇНА

13:51

23.05

Влада

Фракція БЮТ взялася за скасування пільг

0

Фракція БЮТ вимагає скасування пільг народних депутатів та перевірки витрат на забезпечення діяльності керівництва Верховної Ради. Про це «proUA» повідомили в пре-службі БЮТ.

Зокрема, сьогодні на засіданні фракції народні депутати одностайно підтримали проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про статус народного депутата України» (щодо скасування ряду пільг народних депутатів).

БЮТ пропонує Раді скасувати право народних обранців на отримання грошових компенсацій на придбання житла та право на отримання ними квартир для постійного проживання. А також скасувати й цілий ряд інших пільг народних депутатів, зокрема, право на безкоштовний проїзд усіма видами транспорту та отримання путівок на санаторно-курортне лікування, право на навчання у вищих навчальних закладах за рахунок бюджетних коштів.

Один з ініціаторів цього законопроекту, заступник керівника фракції БЮТ Микола Томенко наголосив на необхідності проведення перевірки витрат Верховної Ради минулого скликання на забезпечення власної діяльності. “Попередній аналіз інформації, яку ми маємо у своєму розпорядженні, свідчить про значні перевитрати бюджетних коштів на забезпечення діяльності керівництва минулого складу парламенту, зокрема, спікера Володимира Литвина”, - зазначив народний депутат.

Також Томенко підкреслив, що фракція БЮТ буде виступати проти прийняття нового кошторису Верховної Ради до того часу, поки не буде здійснено перевірки витрат парламенту попереднього скликання, а також скасовано пільги депутатів, і, відповідно, здійснено перерахунок витрат на забезпечення діяльності Верховної Ради у бік їх зменшення. «Прийняття законопроекту про скасування ряду пільг народних депутатів буде лише першим кроком на шляху до скасування необґрунтованих пільг не лише для народних обранців, а й для посадових осіб усіх органів державної влади», - вважає Томенко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus