УКРАЇНА

14:36

20.05

Влада

Єхануров за широку коаліцію і рівновіддаленого від усіх бізнес-груп прем’єра

0

Прем’єр-міністр України Юрій Єхануров переконаний, що новий уряд має стати над конфронтаційними владними та бізнесовими елітами, зняти конфліктний потенціал у суспільстві. Про це він сказав у четвер підсумовуючи досвід діяльності нинішнього уряду, повідомили «proUA» в прес-службі Кабміну.

«Ситуація, що склалася, переконливо доводить, що Україна може адекватно відповідати на будь-які виклики лише тоді, коли її еліта консолідована, а суспільство чітко розуміє та усвідомлено підтримує шлях, яким йде країна», - сказав він.

При цьому Єхануров зазначив, що він був і залишається прихильником широкої коаліції. «Я був і залишаюсь послідовним прихильником широкої коаліції, яка сформує уряд спільної політичної відповідальності, але при цьому рівновіддалений від конкуруючих бізнесових груп», - сказав він. «Натомість, антикризова коаліція буде здатна лише постійно боротися з тією перманентною кризою, яка була закладена специфічним процесом її формування та її нинішнім складом», - додав Єхануров.

Прем’єр також наголосив, що за сучасних реалій найбільш ефективним є уряд, який не думає про майбутні вибори, а турбується за майбутнє країни. За його словами, саме такий уряд здатен «спалити» себе за три роки, що залишилися до президентських виборів, але провести непопулярні, однак вкрай необхідні для країни реформи. «Реформи, без яких говорити про стале зростання економіки чи покращення добробуту можуть лише безвідповідальні політики. Я можу чесно подивитися в очі своєму наступнику, бо, незважаючи на несприятливі політичні умови, провів непопулярне рішення щодо підвищення житлово-комунальних тарифів. Тепер, майбутній голова Уряду може спокійно зосередитися власне на реформах в цій сфері. Тим більше, в умовах, коли за дорученням Президента, будуть розроблені та запроваджені додаткові механізми захисту незахищених верств населення від наслідків підвищення тарифів», - сказав Єхануров.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus