УКРАЇНА

17:51

24.06

Влада

„Наша Україна” виступила проти ідеї „Регіонів” про ВЕЗ

0

«Наша Україна» заявляє про існування серйозної загрози для майбутнього економіки та добробуту українських громадян у зв’язку зі спробами Партії регіонів відновити режими пільгового оподаткування вільних економічних зон. Про це йдеться у заяві „Нашої України” щодо проекту бюджетної резолюції на 2007 рік, текст якої є у розпорядженні «proUA».

„Ми завжди виступали за стабільні та зрозумілі умови ведення бізнесу, прозорість бюджетного та податкового законодавства. Сьогодні ж, прикриваючись ідеями інноваційного розвитку, Україну знову намагаються повернути то тіньових податкових схем, надати преференції одним підприємцям за рахунок інших”, - йдеться у заяві.

„Ціна питання, яке так відчайдушно підтримують депутати з фракції Партії регіонів, становить 12,5 мільярдів втрат державного бюджету у наступному році. Чи не тому в останніх заявах лідерів Партії регіонів говориться про неможливість покращення життя громадян на фоні підвищення темпів економічного зростання, забезпеченого нинішнім урядом?”, - зазначають у „Нашій Україні”

«Наша Україна» заявляє, що будь-які спроби окремих політичних сил перекреслити здобутки нової демократичної влади та за рахунок власного збагачення позбавити громадян України можливості на краще життя ніколи не знайдуть розуміння серед нас”, - наголошується у заяві.

„Наша Україна” також зазначає, що саме скасування податкових пільг для вільних економічних зон, починаючи з квітня 2005 року, „дозволило вивести з тіні та повернути у державний бюджет мільярди гривень, які за часів Кучми-Януковича осідали у кишенях наближених до влади ділків”.

Нагадаємо, що новообраний голова бюджетного комітету Верховної Ради Микола Азаров («Партія регіонів») запропонував відновити пільги для вільних економічних зон, які були ліквідовані рік тому урядом Тимошенко.

Проти цього вже виступив міністр фінансів Віктор Пинзеник.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus