УКРАЇНА

16:17

18.06

Влада

Рада дала вказівки щодо висвітлення своєї роботи

0

Верховна Рада України прийняла постанову про порядок висвітлення роботи Верховної Ради України п’ятого скликання. За відповідне рішення проголосували 307 народних депутатів, передає кореспондент «proUA».

Зокрема, Рада доучила Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, Державному комітету телебачення і радіомовлення України відповідно до вимог в порядку обов’язкового висвітлення діяльності Верховної Ради України забезпечити розміщення державного замовлення на висвітлення роботи Верховної Ради п’ятого скликання.

Також парламент доручив Національній телекомпанії України, Національній радіокомпанії України відповідно на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та на Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України забезпечити у повному обсязі пряму трансляцію:

складення присяги народними депутатами України; відкриття сесій Верховної Ради України п’ятого скликання; розгляд інших питань згідно з окремими рішеннями про це Верховної Ради України.

Крім того, Рада доручила Національній телекомпанії України (далі - НТКУ) у дні пленарних засідань та проведення «Днів Уряду України» у Верховній Раді України забезпечити трансляцію у вечірній час на Першому загальнонаціональному каналі НТКУ інформаційної телепрограми «Парламентський день» тривалістю 15 хвилин. Виробництво цієї програми покладено на апарат Верховної Ради України.

Крім того, Рада доручила забезпечити трансляцію щотижня, по суботах, у проміжку часу між 18.00 та 23.00 годинами, 45-хвилинних телепередач.

Рада також доручила Національній радіокомпанії України (далі - НРКУ) здійснювати трансляцію пленарних засідань Верховної Ради України, парламентських слухань у прямому ефірі на Першому загальнонаціональному каналі НРКУ, та забезпечити організацію і пряму трансляцію щотижня, по четвергах, у проміжку часу між 18.00 та 23.00 годинами, 45-хвилинних тематичних передач.

Апарату Верховної Ради України парламент доручив забезпечити трансляцію пленарних засідань Верховної Ради України на супутниково-кабельному парламентському телеканалі та в мережах кабельного мовлення.

Крім того, Рада доручила редакції газети Верховної Ради України «Голос України":

забезпечити постійне і всебічне висвітлення діяльності Верховної Ради України.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus