УКРАЇНА

07:04

22.05

Влада

В Україну приходить велика американська компанія споживчого кредитування

0

Американська компанія споживчого кредитування GE Money з активами $163 млрд. має намір вийти на український ринок. Про це повідомив чеському тижневику «Економ» президент і генеральний директор GE Money по Європі, Близькому Сходу і Африці Вільям Кері, пише газета «Дело».

«Україна представляє тип ринку, який повністю підходить для продуктів GE Money, — споживчих кредитів, пізніше також для іпотеки», — заявив Кері.  GE Money  збирається залучити для роботи в Україні кваліфікованих  і досвідчених працівників із своїх банків в Середній і Східній Європі. Американська фінансова установа працює в Польщі, Угорщині, Чехії, Словаччині, Румунії, Росії і Туреччині. Група General Electric в Україні уже присутня своїми промисловими компаніями.  А GE Money вже відкрила у Києві представницьке бюро, яке поки що не працює.

Компанія GE Money була заснована в 1993 році в США в місті Станфорді. GE Money є підрозділом споживчого кредитування провідної світової корпорації GE Consumer Finance. Активи компанії становлять більше $163 млрд., прибуток — $3,05 млрд. 75% чистого прибутку GE Money генерується поза межами США.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus