УКРАЇНА

20:32

20.05

Влада

Президент не виключає, що круглий стіл за його участю може відбутися вже завтра

0

Глава держави сьогодні підтвердив, що його ідея засідання круглого столу за участю політичних сил, представлених у парламенті і представників громадськості не втратила актуальність. Так він висловився в інтерв’ю провідним українським інформаційним агентствам і телеканалам, повідомили «proUA» в пре-службі Президента.

Нагадавши, що близько трьох тижнів тому така його ініціатива була, Президент наголосив, що формат круглого столу є «найлогічнішою відповіддю» на проблеми чи непорозуміння між політичними силами. «Я стою на цій ініціативі і вважаю, що вона є своєчасною», – заявив Ющенко.

Президент однак підкреслив, що перш ніж провести такий круглий стіл, треба мати його чіткий регламент та напрацьований проект результатів. Вже отримано деякі пропозиції на цю тему і кілька політичних позицій для підсумкового документу. «Все робиться для того, щоб цей круглий стіл відбувся. З моєї сторони все буде зроблено, щоб цей круглий стіл відбувся вже завтра», – сказав він.

«Круглий стіл повинен знайти відповіді на ключові питання відносин парламентських політичних сил, основ курсу, формального документу, який би декларував відповідні «маяки», що забезпечать реалізацію зовнішнього і внутрішнього курсу і врешті-решт, основи консолідації політичних сил», – наголосив Ющенко.

На думку Глави держави, учасниками круглого столу мають бути не тільки представники парламенту, уряду, Секретаріату Президента, а й відомі громадські діячі. «Я не думаю, що нам треба від когось ховатися. Політичний діалог чи політична дискусія тільки виграють, коли б значну частину з того, що два місяці поспіль говорилося за різними переговорними столами знала нація», – наголосив він.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus