УКРАЇНА

12:49

19.03

Влада

Секретаріат вважає події в Раді загрозою демократії і парламентаризму

0

Секретаріат Президента вважає події, що відбуваються у Верховній Раді, загрозою демократії і парламентаризму. Про це повідомив на брифінгу перший заступник голови Секретаріату Іван Васюник, передають «Українські новини».

«Розвиток подій у Верховній Раді свідчить про те, що ситуація в Раді представляє певну загрозу розвитку молодої української демократії і парламентаризму», - сказав він.

Він назвав рішення Ради, в тому числі й скасування ухвали від 10 січня «Про відставку Кабінету Міністрів і прем’єра Юрія Єханурова», сумішшю більшовизму і реваншизму.

Васюник також повідомив про те, що Рада має намір ухвалити рішення про відставку близько 8 міністрів. «На жаль, в Раді панує дух суміші більшовизму з реваншизмом, і цей дух не відповідає головним цілям досягти загальнонаціонального і загальнополітичного консенсусу», - сказав Васюник.

Він вважає, що рішення про скасування відставки Кабміну не має ні політичної, ні правової логіки. «Це елемент потішної забави, який не прикрашає обличчя українського парламенту», - сказав Васюник.

Васюник також підкреслює, що Президент після 25 липня, коли наступило його право достроково припинити повноваження Ради, як і до цієї дати діятиме виключно в конституційному полі.

За словами Васюника, рішення Президента про можливість розпуску і за кандидатурою прем’єра, внесеною коаліцією, залежатимуть від ходу переговорів між політичними силами. «Президент розглядає ухвалення рішень, виходячи з діалогу, який йде між політичними силами», - сказав Васюник.

Як повідомлялося, 25 липня Рада скасувала свою ухвалу про відставку Кабміну Юрія Єханурова від 10 січня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus