УКРАЇНА

14:46

27.05

Влада

СБУ закликала політиків бути коректними та нагадала про відповідальність

0

Служба безпеки України закликає всіх учасників політичного процесу та громадян бути коректними і утримуватися від дій, які могли б призвести до вчинення злочинів. Про це йдеться у заяві СБУ, текст якої є у розпорядженні «proUA».

„Заяви і заклики, що останнім часом поширюються у суспільстві щодо можливості неконституційних шляхів формування органів влади, є вкрай небезпечними, оскільки вони можуть спровокувати вчинення протиправних дій, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України”, – вважає Голова Служби безпеки України Ігор Дріжчаний.

У заяві зазначається, що стаття 109 Кримінального кодексу України встановлює відповідальність за дії, вчинені з метою захоплення державної влади, публічні заклики до таких дій, у тому числі з використанням засобів масової інформації.

„З огляду на суспільно-політичну ситуацію в країні, опікуючись інтересами громадян, Служба безпеки закликає всіх учасників політичного процесу та громадян бути коректними і утримуватися від дій, які могли б призвести до вчинення злочинів”, - йдеться у заяві.

У заяві також зазначається, що СБУ разом з іншими правоохоронними органами вживатиме всіх передбачених чинним законодавством заходів для запобігання загрозам Конституційного ладу держави з метою забезпечення надійного захисту національної державності, прав і свобод громадян.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus