УКРАЇНА

17:38

25.05

Влада

Єхануров доповів Ющенку, що ВВП може вирости до 6%

0

Президент Віктор Ющенко наголошує, що зростання економіки залишається одним із пріоритетів діяльності уряду. Про це він сказав у середу в ході зустрічі з прем’єр-міністром Юрієм Єхануровим, повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

За інформацією прес-служби, у ході розмови Ющенко та Єхануров обговорили соціально-економічну та політичну ситуацію в Україні. Єхануров доповів главі держави про показники соціально-економічного розвитку. За словами Прем’єр-міністра, на сьогодні ріст ВВП становить 5% та найближчим часом може зрости до 6%.

Єхануров також доповів Главі держави про позитивні сигнали щодо економічних показників у деяких регіонах. Зокрема, за його словами, ріст об’ємів виробництва спостерігається на Донеччині. Зі свого боку Ющенко наголосив, що завданням керівництва областей, у першу чергу, є робота задля розвитку регіонів. «Їхнє питання – не політика, а економіка», – додав Глава держави.

Ющенко також звернувся до Прем’єр-міністра з проханням розробити ефективні механізми компенсацій для найменш захищених верств населення у зв’язку з підвищенням цін на енергоносії.

На зустрічі також були присутні Глава Секретаріату Президента Олег Рибачук та в.о. Секретаря РНБОУ Володимир Горбулін.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus