УКРАЇНА

13:57

23.05

Влада

«Пора» вирішила прибрати намети з Майдану

0

Партія «Пора» вирішила перенести наметове містечко з Майдану Незалежності в Києві до будівлі Кабінету Міністрів. Про це повідомили члени політради «Пори» Андрій Юсов і Євген Золотарьов журналістам в середу, передають «Українські новини».

Партія заявляє, що це робиться з метою громадського контролю за діями політиків. «Після завершення терміну, відведеного Конституцією на формування уряду, ситуація в країні тільки загострилася. У країні відсутні діючий парламент і уряд, що здатні запропонувати країні план невідкладних системних реформ», - йдеться в заяві «Пори».

«Пора» стурбована заявами деяких політиків, які твердять про можливість антиконституційних дій, зокрема не визнання указів Президента і силове захоплення будівлі Кабміну у разі розпуску парламенту.

«У зв’язку з цим громадська партія «Пора» сконцентрує всі зусилля на місці найбільшої політичної напруги і тому оголошує, що згортає наметове містечко на Майдані Незалежності і організовує громадську охорону біля приміщення Кабміну», - сказано в заяві «Пори».

«Пора» заявляє, що готова блокувати будівлю Кабміну у разі призначення Януковича прем’єром без подання його кандидатури до Ради Президентом Віктором Ющенком. «Сьогодні «Пора» йде до Кабміну. Якщо Януковича поза законом оприлюднять прем’єр-міністром України, в Кабмін він не потрапить», - сказав Юсов.

Також «Пора» вітає позицію депутатів від Блоку Юлії Тимошенко, які склали депутатські мандати і закликають Блок «Наша Україна» визначитися з власною політичною позицією і вчинити так само.

Також «Пора» заявляє про готовність захистити конституційний лад і не допустити силових дій політиків.

За словами Юсова, планується, що «Пора» збере протягом 2 тижнів близько 15 тис. осіб.

Як повідомлялося, 12 липня прихильники ПР розвернули наметове містечко з приблизно 50 наметів в Маріїнськом парку напроти будівлі Ради на підтримку коаліції ПР, Соціалістичної і Комуністичної партій.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus