УКРАЇНА

16:13

18.06

Влада

Рада ратифікувала ряд міжнародних документів

0

Верховна Рада на ранковому засіданні у середу ратифікувала угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Хорватії про взаємну охорону секретної інформації. Як повідомляє кореспондент «proUA», за прийняття відповідного закону проголосували 270 народних депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою, визначений в угоді порядок інформаційного обміну надає Службі безпеки України та відповідному хорватському компетентному органу можливість забезпечувати належний державний контроль за дотриманням суб’єктами співробітництва вимог національного законодавства держав сторін у процесі обміну секретними відомостями.

Крім того, парламент 266 голосами ратифікував угоду між урядом України та урядом Кореї про грантову допомогу та технічне співробітництво

У пояснювальній записці сказано, що положеннями угоди передбачаються податкові пільги, звільнення від мита та інші преференції для корейського персоналу в рамках проектів міжнародної технічної допомоги. При цьому, обладнання, матеріали та товари, які постачатимуться Урядом Кореї в рамках проектів, звільнятимуться урядом України від будь-яких податків, у тому числі від мит та інших обов’язкових платежів.

Верховна Рада також 279 голосами прийняла Закон «Про прийняття змін до Статуту Гаазької конференції з міжнародного приватного права».

Законом передбачається надання Україною згоди на внесення змін до Статуту Гаазької конференції з міжнародного права, які спрямовані на подальшу уніфікацію, у межах цієї Конференції, норм міжнародного приватного права. Зокрема, на забезпечення участі у роботі Конференції регіональних організацій економічної інтеграції та впорядкування діяльності її органів.

Інші зміни до тексту Статуту спрямовані на уточнення організації роботи Гаазької конференції з міжнародного приватного права, у тому числі, визначення ролі Ради із загальних справ і політики, яка є робочим органом Конференції, а також зміни, які випливають з можливості членства у Конференції не лише держав, а й міжнародних організацій.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus