УКРАЇНА

17:25

23.05

Влада

Рада визначила порядок пільгового обчислення стажу роботи в районах Крайньої Півночі

0

Верховна Рада України визначила порядок пільгового обчислення стажу роботи в районах Крайньої Півночі. Відповідні зміни до Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» депутати ухвалили на ранковому засіданні ВР у середу 303 голосами, повідомляє кореспондент «proUA».

Законом упорядковується питання щодо надання необхідного переліку документів для пільгового обчислення стажу роботи працівників, які працювали на Крайній Півночі та в місцевостях, прирівняних до районів Крайньої Півночі при проведенні перерахунку пенсії відповідно до Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»

Згідно з новою редакцію закону, «пільгове обчислення страхового стажу проводиться на підставі трудової книжки чи довідки, що підтверджують право особи на пільги, які передбачені для осіб, працюючих в районах Крайньої Півночі чи місцевостях, прирівняних до районів Крайньої Півночі. Таким документом також служить письмовий договір, в якому обумовлені пільги, що надаються працівнику».

У попередній редакції закону не було визначено, який перелік документів необхідно подати громадянину для пільгового обчислення стажу роботи на Крайній Півночі в місцевостях, прирівняних до районів Крайньої Півночі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus