УКРАЇНА

14:12

26.04

Влада

Кучма доручив створити компанію «Вугілля України»

0

Президент Леонід Кучма доручив Кабінетові Міністрів протягом трьох місяців створити Національну акціонерну компанію «Вугілля України». Про це повідомляють «Подробности».

Зокрема Кабмінові доручено затвердити статут компанії, передати до статутного фонду 100% акцій відкритих акціонерних товариств, створених під час укрупнення і корпоратизації прибуткових і потенційно прибуткових вугільних підприємств, науково-дослідних і проектно-конструкторських установ. До статутного фонду також увійдуть 100% акцій установ, які доцільно зберегти в державній власності для енергетичної безпеки країни, а також акції вугільних держпідприємств, для розвитку яких потрібно залучити недержавні інвестиції і які можуть бути приватизовані.

Крім того, у статутний фонд увійдуть 100% акцій ВАТ, створених у результаті укрупнення і корпоратизації вугільних держпідприємств, які доцільно передати трудовим колективам. Укрупнення і корпоратизація зазначених підприємств, відповідно до указу, має бути проведена протягом 6 місяців.

Кучма доручив Кабмінові визначити механізми управління компанією, її активами, механізми залучення інвестицій, кредитів. Також президент доручив вирішити питання щодо закріплення в держвласності 100% акцій компанії «Вугілля України».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus