УКРАЇНА

04:14

28.05

Влада

В Україну прибули японські військові

0

Сьогодні, 26 липня, в Україну з візитом прибула японська військова делегація на чолі із заступником начальника Управління національної оборони Японії, Парламентським секретарем з питань оборони паном Цуйоші Такагі. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Міноборони.

Програмою візиту передбачається зустріч першого заступника Міністра оборони України Леоніда Полякова з паном Цуйоші Такагі та переговори у складі військових делегацій двох країн. В ході переговорів сторони планують визначити перспективи двостороннього військового співробітництва, обговорити питання оборонної політики та політики безпеки України та Японії, обміняються досвідом реформування і розвитку збройних сил двох країн, стан співробітництва України з НАТО.

Також Леонід Поляков ознайомить пана Цуйоші Такагі з основними положеннями Білої Книги України та Державної програми розвитку ЗС України на 2006-2011роки.

В цей ж день представники японської військової делегації відвідають Національну академію оборони України.

27 липня японська військова делегація перебуватиме у Севастополі, де відбудеться зустріч командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала Ігоря Тенюха з начальником Управління національної оборони Японії, Парламентським секретарем з питань оборони паном Цуйоші Такагі.

Також японська делегація відвідає Севастопольський військово-морський інститут ім.П.С.Нахімова, де ознайомиться з його історією та системою підготовки кадрів для українського військового флоту.

Візит представників японської військової делегації триватиме до 29 липня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus