УКРАЇНА

04:13

23.05

Влада

Одеські комуністи взяли під охорону пам’ятник Леніну

0

Одеські комуністи ввели щоденне патрулювання Куликового поля, побоюючись того, що міська влада «незаконно знесе пам’ятник Леніну», повідомляє ІА «Репортер»

Секретар одеського обкому Комуністичної партії України (КПУ) Євген Царьков зауважив, що рішення Одеської міськради про перенесення пам’ятника Леніну «є незаконним, оскільки демонтувати його без збереження цілісності конструкції неможливо, а це категорично заборонено законом про охорону пам’ятників архітектури».

«Зараз звернення комуністів з приводу знесення пам’ятника розглядається в Генпрокуратурі і Приморському райсуді Одеси. Окрім цього лідер КПУ Петро Симоненко особисто звернувся до Єханурова з проханням вирішити цей конфлікт», - повідомив Євген Царьков.

Він наголосив, що до винесення остаточних ухвал за зверненнями КПУ «зносити пам’ятник ніхто не має права», проте одеські комуністи побоюються, що це може статися. «Я не думаю, що пам’ятник Леніну от так різко візьмуть і знесуть, проте обласна організація КПУ ухвалила рішення про постійне патрулювання Куликового поля», - зазначив Євген Царьков.

Він повідомив, що найближчим часом біля пам’ятника з’являться намети КПУ, «мета яких не стільки захист, скільки проведення роз’яснювальної роботи».

«Проте, якщо пам’ятник все ж таки спробують знести, то ми будемо цьому перешкоджати», - заявив Євген Царьков.

Як повідомлялося, на початку червня виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив перенести пам’ятник Леніну з Куликового поля в парк Ленінського комсомолу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus