УКРАЇНА

01:16

26.05

Влада

Янукович їздив на з’їзд за бюджетні гроші

0

Поїздка прем’єр-міністра Віктора Януковича на партійний з’їзд до Запоріжжя фінансувалася з державного бюджету. Про це заявила Молодіжна партія України, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

«Янукович, згідно з інформаційними повідомленнями, перебував у Запоріжжі в межах своєї «робочої поїздки». Таким чином, виборча кампанія Януковича почалася з порушень – відкритого використання ним службового становища в особистих цілях», – заявив голова МПУ, народний депутат Юрій Павленко.

На його думку, «абсолютно неприпустимим є і покладання обов’язків керівника виборчого штабу Януковича на голову Національного банку України, що суперечить законам України.

«Громадськість закрила очі на те, що Тігіпко після призначення головою НБУ залишився лідером «Трудової України», але зараз, у період виборчої кампанії, ці моменти привертають увагу. Крім того, Сергій Тігіпко є державним службовцем, підлеглим певним чином прем’єр-міністру, а тому відкривається шлях для тиску на НБУ. Тобто ми є свідками відвертого вибудовування незаконної системи на базі виконавчої влади і використання влади в особистих цілях», – відзначив Павленко.

Рівність можливостей кандидатів є принциповим положенням демократичних процедур, тому, як заявила МПУ, організація буде постійно стежити за використанням владного ресурсу в інтересах «спадкоємця влади» і буде доносити цю інформацію до громадськості.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus