УКРАЇНА

14:44

27.05

Влада

Литвин вважає, що рішення парламенту алогічне і протизаконне

0

Екс-голова Верховної Ради України, лідер Народної партії Володимир Литвин назвав алогічним і протизаконним сьогоднішнє рішення парламенту про скасування ухвали про відставку уряду Юрія Єханурова.

Литвин сказав, що, судячи із сьогоднішнього рішення Верховної Ради, можна говорити, що безпринципність і аморальність в найвищому законодавчому органі поставлена на потік.

За словами Литвина, раніше в Україні існувала практика, коли наступний президент скасовує рішення свого попередника, подібні факти існували і в уряді, але чи не перший в світі парламент почав воювати з парламентом попереднього скликання.

Литвин не виключив, що наступний парламент може скасувати рішення про обрання голови Верховної Ради цього скликання, а також, якщо слідувати цій логіці, скасувати багато інших рішень, у тому числі й рішення про відставку уряду Віктора Януковича в 2004 році.

Він зазначив, що тоді деякі політичні сили називали цей уряд найгіршим, найкорумпованішим, а зараз співають Януковичу осанни. На думку Литвина, набагато простіше було б ухвалити рішення про скасування результатів виборів Президента України, і тоді, за його словами, в антикризової коаліції не було б проблем з Віктором Ющенком. «Рішення начебто на підтримку Президента, а насправді направлене проти нього», - сказав він, додавши, що Верховна Рада «поводиться як унтер-офіцерська вдова: піклуючись про своє збереження, ухвалює аморальні рішення, руйнуючи державу».

Нагадаємо, що Верховна Рада України сьогодні прийняла ухвалу парламенту про скасування ухвали від 10 січня 2006 року про відправлення у відставку прем’єр-міністра Єханурова і членів Кабінету Міністрів України.

За це рішення проголосували 239 народних депутатів з 303, зареєстрованих в залі.

Авторами ухвали є представники фракції Партії регіонів Володимир Рибак і Владислав Лук’янов, а також член фракції КПУ Георгій Пономаренко.

Підставою для ухвалення такого рішення, за словами Рибака, є звернення Президента України від 12 січня 2006 року про неконституційність ухвалення рішення про відставку уряду Єханурова.

За матеріалами «Подробиць»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus