УКРАЇНА

08:51

20.06

Влада

Москаль закликає керівництво Криму відмовитися від охорони

0

Постійний представник Президента в Автономній республіці Крим Геннадій Москаль звернувся до голови Верховної Ради Криму Анатолія Гриценка і голови Ради міністрів АРК Віктора Плакиди з відкритим листом, в якому висловив думку, що їм доцільно відмовитися від особистої охорони, передає «Главред».

Як повідомила радник Представництва Президента України в АРК Людмила Мохова, «після зустрічі Гриценка з головою СБУ Ігорем Дріжчаним, на якій глава кримського парламенту запевнив керівника СБУ в тому, що «керівництво Криму контролює ситуацію і не допустить її використання як чинник загрози інтересам національної безпеки України», Москаль не бачить подальшої необхідності в особистій охороні голови Верховної Ради і глави Ради міністрів автономії».

В зв’язку з цим Москаль радить керівництву автономії взяти приклад з нього і відмовитися від охорони. «Представникові Президента незрозуміло, від кого оберігаються дані особи? Від їх виборців або депутатів?» - цитує Мохова представника глави держави.

На його думку, «прозорість, відвертість влади, доступність керівника будь-якого рівня» повинна бути нормою життя в Криму. «Жоден голова обласної ради, облдержадміністрації, а також голова Київської і Севастопольської міської держадміністрації не є особами», що охороняються, - зазначає Москаль.

Крім того, він радить парламенту і Радміну автономії ослабити пропускний режим і зробити дані державні установи відкритішими для жителів Криму, які звертаються туди з метою вирішення негайних проблем. «А кошти, які звільняться від охорони, краще направити на боротьбу з організованою злочинністю», - рекомендує Постпред Президента.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus