УКРАЇНА

16:49

24.05

Влада

«Наша Україна» покладає великі надії на круглий стіл

0

Фракція «Наша Україна» готова до проведення «відкритого діалогу» зі всіма політичними силами для врегулювання ситуації, що склалася в Україні. Про це у вівторок в ході вечірнього пленарного засідання заявив лідер фракції «Наша Україна» Роман Безсмертний, передає кореспондент «proUA».

Безсмертний підкреслив, що круглий стіл, ініціатором проведення якого є Президент, повинен стати «серйозним діалогом». Зокрема, він підкреслив, що в ході даного круглого столу повинна бути знайдена форма, яка б забезпечила як права більшості на роботу, так і права опозиції. Він підкреслив, що на сьогоднішній день всім політичним силам необхідно або визнати результати парламентських виборів, або «розписатися у власній недієздатності».

Крім того, Безсмертний підкреслив, що головна проблема полягає не в тому, хто опиниться на якій посаді, а чи буде підтверджено наміри подальшого проведення реформ.

Зі свого боку лідер фракції КПУ Петро Симоненко підкреслив, що в ході круглого столу повинні обговорюватися не тільки питання щодо політичної ситуації в країні, а також і питання щодо соціально-економічного становища в Україні. Крім того, за його словами, «круглий стіл не повинен бути механізмом, який лише випустить пару». Зокрема, Симоненко висловив побажання, що круглий стіл не повинен звестися до «ділення портфелів».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus