УКРАЇНА

03:24

24.05

Влада

Ющенко скликає «круглий стіл»

0

Голова Верховної Ради Олександр Мороз пропонує не обговорювати сьогодні в парламенті питання щодо політичної ситуації в країні. З такою пропозицією спікер виступив у вівторок в ході вечірнього засідання парламенту, передає кореспондент «proUA».

Мороз зазначив, що це пов’язано з ініціативою президента провести в середу, після 14.00, в Маріїнському палаці круглий стіл за участю всіх політичних сил щодо виходу з кризової ситуації, що склалася.

Мороз повідомив, що сьогодні в нього відбулася розмова з Ющенком щодо політичної ситуації в країні. Він підкреслив, що Президент «гостро відчуває» ситуацію, що склалася, і вважає, що вирішити її можна шляхом проведення круглого столу.

Мороз також повідомив, що про таку позицію глави держави вже проінформовані лідери депутатських фракцій. Спікер звернувся до них з проханням прислухатися до ініціативи Президента.

Мороз також зазначив, що в ході круглого столу повинен бути визначений курс для зближення позицій українського політикуму і українського суспільства. Він висловив надію, що проведення круглого столу буде достатньо ефективним кроком для врегулювання існуючої кризи.

Як відомо, вранці Верховна Рада підтримала пропозицію провести засідання Верховної Ради за участю президента щодо політичної кризи в Україні.

Тоді ж голова Верховної Ради Олександр Мороз направив президентові офіційне запрошення взяти участь в пленарному засіданні Верховної Ради.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus