УКРАЇНА

13:40

23.05

Влада

Харків перестав бути територією без НАТО

0

Харківська обласна рада рішенням 5-ої сесії 5-го скликання 25 липня визнала своє рішення від 3 червня «Про забезпечення позаблокового нейтрального статусу України і Конституційних основ суверенітету і незалежності України на території Харківської області» таким, що втратило силу. Про це мовиться в рішенні облради, передають «Українські Новини».

За рішення проголосували 88 депутатів, проти - 11, утрималися -10, не голосували - 9 депутатів, з тих, що знаходилися в залі засідання.

Як сказано в документі, прийняте 3 червня рішення було обумовлене подіями в Криму, а також порушенням статей 85 і 92 Конституції і вимог закону України «Про порядок допуску і умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України».

Депутати зазначають, що завдяки солідарній позиції депутатів всіх рівнів, партій і громадських організацій і громадян України вдалося не допустити переміщення військової техніки за межі морського торгового порту Феодосії.

Виходячи з цього, облрада вирішила вважати головну мету рішення від 3 червня досягнутою.

Облрада визнала своє рішення таким, що втратило силу також враховуючи те, що в поточному році навчань за участю військового контингенту НАТО на території України не передбачено, а робота Верховної Ради, до компетенції якої належать питання про надання дозволу на проведення навчань за участю військових підрозділів іноземних держав, відновлено.

Як повідомлялося, прокуратура Харківської області 23 червня направила адміністративний позов до місцевого суду Київського району Харкова про визнання недійсним рішення Харківської облради від 3 червня про оголошення області територією без НАТО і його скасування.

Харківська обласна рада на другій сесії п’ятого скликання, яка пройшла 3 червня, ухвалила рішення вважати територію Харківської області територією, на яку не розповсюджуються будь-які нормативно-правові акти, що направлені або безпосередньо передбачають які б то не було дії чи зобов’язання із забезпечення вступу безпосередньо щодо вступу в НАТО.

У складі Харківської обласної ради 150 депутатів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus